reklama

Kodex Blogera iHNed.cz

1.
Bloger je autor příspěvků v rubrice Blogy na serveru IHNED.cz provozovaným akciovou společností Economia.
2.
Bloger umísťuje do svého blogu jen příspěvky, které nejsou v rozporu se zákonem a dobrými mravy ani nijak neporušují autorské právo. Bloger umístěním příspěvku na svůj blog zároveň bere na vědomí, že Economia, a.s. nepřebírá odpovědnost za obsah jeho příspěvku.
3.
Bloger vystupuje na blogu pod svým jménem a příjmením, případně názvem instituce, kterou zastupuje.
4.
Bloger bere na vědomí, že v blogu není přípustná žádná reklama, ani otevřená, ani skrytá. Je zejména zakázáno přímé i nepřímé propagování konkrétního výrobku nebo služby, z něhož by bloger měl prospěch.
5.
Bloger umístěním příspěvku na svém blogu automaticky dává souhlas s jeho využitím ve všech titulech vydávaných a.s. Economia, za což mu náleží honorář jen v případech, o kterých rozhodnou šéfredaktoři titulů vydávaných a.s. Economia.
6.
Bloger má právo na ochranu svého blogu před závadnými příspěvky v diskusi (viz kodex diskutujícího). Požádá-li o zamezení přístupu do svého blogu u diskutujícího, který opakovaně porušuje kodex, redakce IHNED.cz mu vyhoví.
7.
Bloger má právo na technickou podporu ze strany redakce IHNED.cz. Redakce zároveň zaručuje blogerovi, že zamezí vstupu třetí osoby do jeho blogu.

Kodex diskutujícího v blogu IHNED.cz

1.
Diskutující v blogu serveru IHNED.cz ctí v diskusi zákony, pravidla slušnosti a zásadu, že jeho příspěvek musí být věcný a týkat se tématu blogu.
2.
Diskutujícím je zejména zakázáno spamovat, v diskusích odkazovat na jiné internetové stránky se závadným obsahem.
3.
Diskutující uvádí v diskusním příspěvku své jméno a příjmení.
4.
Diskutující se zdrží jakýchkoliv příspěvků, které by uváděly nepravdivé údaje, ohrožovaly by dobré jméno blogera či společnosti Economia a.s.
5.
Diskutující bere na vědomí, že mu může redakce IHNED.cz zamezit vstup do diskusí pod blogy, pokud poruší pravidla tohoto kodexu.
REKLAMA
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama